Kommunikation, IT och fastighet

Kommunikation, IT och fastighet är en avdelning som ger stöd till GIH:s verksamheter genom funktioner såsom kommunikation, webb, event, externa relationer, vaktmästeri, fastighet, säkerhet, IT, reception, inköp och upphandling.

Personal på avdelningen

Sebastian Zander, avdelningschef KITF
Tel: 08-120 537 13
E-post: sebastian.zander@gih.se

Kommunikation

Louise Ekström, kommunikatör
Tel: 08-120 537 11
E-post: louise.ekstrom@gih.se 

Sofie Kierkegaard, kommunikatör
Tel: 08-120 537 08
E-post: sofie.kierkegaard@gih.se 

IT

Kamaran Saeed, IT-tekniker support
Tel: 08-120 537 96
E-post: kamaran.saeed@gih.se

Charlie Skog, IT-tekniker
Tel: 08-120 537 92
E-post: charlie.skog@gih.se

Michael Thunell, IT-tekniker drift
Tel: 08-120 538 07
E-post: michael.thunell@gih.se 

Fastighet och reception

Sören Brodin, kvällsvaktmästare
Tel: 073-593 90 94
E-post: soren.brodin@gih.se

Pierre Egholt, tekniker
Tel: 08-120 537 95
E-post: pierre.egholt@gih.se 

Tom Hallin, kvällsvaktmästare
Tel: 073-593 90 94
E-post: tom.hallin@gih.se

Anders Hellborg, vaktmästare
Tel: 08-120 537 94
E-post: anders.hellborg@gih.se

Staffan Kjellgren, kvällsvaktmästare
Tel: 073-593 90 94
E-post: staffan.kjellgren@gih.se

Torbjörn Lundgren, vaktmästare och receptionist (ansvarig hus 1)
Tel: 08-120 537 94
E-post: torbjorn.lundgren@gih.se

Magnus Mannsdorff, vaktmästare (ansvarig hus 2 & 3)
Tel: 08-120 537 94
E-post: magnus.mannsdorff@gih.se

Patrik Nilsson, uthyrningsansvarig och kvällsvaktmästare
tel: 08-120 537 40, 073-593 90 94
E-post: patrik.nilsson@gih.se

Anneli Olani, receptionist
tel: 08-120 537 75
e-post: anneli.olani@gih.se

Chatrin Undvall, receptionist och registrator
Tel: 08-120 537 98
E-post: chatrin.undvall@gih.se